DOĞUKAN KİMYA HAKKINDA

Bizimle ilgili bilmeniz gereken herşey...
Doğukan Kimya

Doğukan Kimya: 1500 m² kapalı bir üretim tesisinde ISO ve GMP kalite standartlarında, fda ve epa onaylı ıslak mendil, kozmetik ve kişisel bakım ürünleri, temizlik ürünleri, biyosidal ürünler, dezenfektanlar ve anti-bakteriyel ürünler üretmektedir. Üretim kapasitesini büyük kısmını dünya ülkelerine ihracat için ayırmaktadır.

Topluma, ekonomiye, çevreye ve ülkesine faydalı, lider bir kuruluş olmayı hedefleyen Doğukan Kimya ailesi, yenilikçi yapısını koruyarak iş birliği içeresinde olduğu tedarikçilerine, iş ortaklarına ve müşterilerine ürünlerini en üst kalitede üretmeye devam etmektedir.

Hedefimiz; değerli çalışanlarımız ile birlikte koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamak, kültürel değerlerimiz ve uluslararası kalite standartları çerçevesinde üretim yaparak dünya çapında güvenilir ve seçkin bir Türk markası olarak anılmak.

Tedarikçileri kalite sisteminin bütünü içeresinde değerlendirip hep birlikte sürekli iyileştirmeyi amaçlamak, teknolojik gelişmeleri takip etmek ve uygulamak, mümkün olduğu ölçüde çevre dostu malzemeleri satmak ve çevreye saygılı olmak şirketimizin ana misyonudur.

Vizyonumuz; toplam kalite yönetimi ve müşteri memnuniyeti felsefesinden yola çıkarak, ıslak mendil ve diğer sağlık ürünleri konusunda lider konuma ulaşmak ve ülkenin saygın firmaları arasında yer almaktadır.

Firmamızın ulusal ve uluslararası pazarda etkinliğini artırmak amacıyla devamlı yenilik ve kolaylık sağlayacak kaliteli ürünler geliştirip müşterinin isteği doğrultusunda ihtiyaçlarını karşılayarak dünyada güvenilir ve saygın bir kuruluş olmak ve ülkemizi en iyi şekilde temsil etmek en önemli vizyonumuzdur.

Hemen Ara +90 212 422 42 77 / E-posta gönder info@dogukankimya.com

Ürünlerimizi inceleyin. Sipariş oluşturmak için bir ekran kadar size yakınız...

20 Yıllık Deneyim2001'den günümüze kesintisiz ve her gün büyüyen hizmet anlayışı, deneyim ve tecrübe...

1200'ü Aşkın MüşteriSektörde ki geçirdiğimiz müşteri odaklı hizmet anlayışımızın için bizi taçlandıran müşterilerimiz...

4.500.000 Adet ÜretimHiç durmayan yüksek teknoloji makina parkurumuz ile yüksek adetli üretimler yapmaktayız...

45 Ülkeye İhracatHizmetlerimizden memnun müşterilerimiz tüm dünyada bizi tercih etmektedir...

DOĞUKAN KİMYA MARKALARI