DOĞUKAN KİMYA

Kişisel Bakım Mendilleri
Doğukan Kimya
Doğukan Kimya
Doğukan Kimya

Bebek mendilleri: Bebek mendilleri, bebeklerin hassas cildini temizlemek için kullanılan ıslak mendillerdir. Bunlar, insan sağlığına ve bebeklere zararsız temizlik bileşenleri içerir. Alkol bazlı temizleyiciler solüsyonlarla ile üretilir. Bebek mendilleri genellikle bezlerin nemli kalmasını sağlayan ve kolay alınmasını sağlayan plastik ambalajlar da satılır.

Temizleme pedleri: Temizleme pedleri, belirli bir kullanım amacı için önceden su, alkol ve diğer aktif bileşenlerle ıslatılmış lifli süngerlerdir. Güzellik endüstrisi tarafından sunulan farklı temizlik pedleri vardır: makyaj temizleme pedleri, leke önleyici tedaviler ve genellikle salisilik asit, vitaminler, mentol ve diğer tedavileri içeren sivilce önleyici pedler ve steril ambalajda paketlenmiştir. Yaraları tedavi ederken eller ve alet bu pedlerle dezenfekte edilebilir. Dezenfekte edici temizlik pedleri genellikle bu amaç için ilk yardım çantalarına dahil edilir.

Kozmetik Islak Mendil: Makyaj Temizleme, Yaşlanma Karşıtı Mendil, Akne Önleyici Mendil, Tırnak Temizleme Mendili gibi mendillerdir.

Kişisel hijyen: Örneğin: Kadınsı Mendiller, Nemli Tuvalet Kağıdı, Yüz Mendilleri, El Mendilleri, Vücut Yıkama Bezleri. Bunlar genellikle önceden nemlendirilir ve tek tek paketlenmiş olarak veya yeniden kapatılabilen daha büyük bir kap içinde gelir. Bu tür mendiller, özellikle sıcak havalarda açık hava etkinlikleri yaparken faydalı olabilir. Mendiller, gözeneklerinize yerleşmeden önce kiri ve teri çıkarabilir. Durulama gerektirmeyen bazı mendiller su geçirmez makyajı bile çıkarabilir.

Evcil hayvan bakımı: Günümüzde, köpekler, kediler, atlar ve kuşlar için göz, kulak veya diş temizleme pedleri (borik asit, potasyum klorür, çinko sülfat, sodyum borat içeren) gibi evcil hayvan bakımı için ıslak mendiller bile bulunabilir.

Kişisel Bakım Mendilleri, Ev Temizlik Bezleri, Endüstriyel Temizlik Bezleri

Hemen Ara +90 212 422 42 77 / E-posta gönder info@dogukankimya.com

Ürünlerimizi inceleyin. Sipariş oluşturmak için bir ekran kadar size yakınız...

20 Yıllık Deneyim2001'den günümüze kesintisiz ve her gün büyüyen hizmet anlayışı, deneyim ve tecrübe...

1200'ü Aşkın MüşteriSektörde ki geçirdiğimiz müşteri odaklı hizmet anlayışımızın için bizi taçlandıran müşterilerimiz...

4.500.000 Adet ÜretimHiç durmayan yüksek teknoloji makina parkurumuz ile yüksek adetli üretimler yapmaktayız...

45 Ülkeye İhracatHizmetlerimizden memnun müşterilerimiz tüm dünyada bizi tercih etmektedir...

DOĞUKAN KİMYA MARKALARI