DOĞUKAN KİMYA

Endüstriyel Temizlik Bezleri
Doğukan Kimya
Doğukan Kimya
Doğukan Kimya

Yağ alma / makine temizleme mendilleri

Araç Mendilleri, Antibakteriyel Mendiller, Diş Mendilleri, Deterjan Mendilleri Endüstriyel uygulamalar söz konusu olduğunda, iş için doğru mendili seçmek, performans, verimlilik ve ekonomi açısından muazzam bir fark yaratabilir. Paçavralar ve yıkanmış bezler, bir zamanlar ekipmandaki ve ellerdeki kiri ve yağı silmek için çok amaçlı çözümdü. Kullanılıp atılan kullanışlı mendiller artık yaygın olarak tercih edilen alternatif olarak kabul edilmektedir.

Göründüğünden çok silinecek çok şey var...

Gündelik yaşantımız da okadar çok ıslak mendile ihtiyaç duyduğumuz alan var ki… Bu kadar çok kullanımı olan bir ürün hakkında size rehber olacak ve sorularınızı yanıt mahiyetin de cevaplar paylaşacağız.

Islak mendiller bugün tanıdık bir manzara. Bunları mutfak tezgâhınızda ya da yanında bebek ya da çocuğu olan annelerin cüzdanlarında bulabilirsiniz. Ofisler, ticari kuruluşlar ve endüstriyel tesisler bile temizlik malzemeleri listelerinde ıslak mendilleri içerir. Gerçek şu ki, bu tek kullanımlık, nemli bez veya kağıt parçaları bir şekilde hayatımızda bir zorunluluk haline geldi. Hassas temizlikten zorlu ovalamaya kadar, temizlik ihtiyaçlarınız için çok çeşitli mendiller ve havlular bulunmaktadır.

Kişisel Bakım Mendilleri, Ev Temizlik Bezleri, Endüstriyel Temizlik Bezleri

Hemen Ara +90 212 422 42 77 / E-posta gönder info@dogukankimya.com

Ürünlerimizi inceleyin. Sipariş oluşturmak için bir ekran kadar size yakınız...

20 Yıllık Deneyim2001'den günümüze kesintisiz ve her gün büyüyen hizmet anlayışı, deneyim ve tecrübe...

1200'ü Aşkın MüşteriSektörde ki geçirdiğimiz müşteri odaklı hizmet anlayışımızın için bizi taçlandıran müşterilerimiz...

4.500.000 Adet ÜretimHiç durmayan yüksek teknoloji makina parkurumuz ile yüksek adetli üretimler yapmaktayız...

45 Ülkeye İhracatHizmetlerimizden memnun müşterilerimiz tüm dünyada bizi tercih etmektedir...

DOĞUKAN KİMYA MARKALARI